BareKids - Kdo jsme?

BareKids - kdo jsme …

 

BareKids je obchůdek s dětskými barefoot botkami. Najdete u nás všechny druhy dětské barefoot obuvi od capáčků, po celoroční boty až po holínky. V obchodě Vám s výběrem pomůže Kačka a Štěpánka.

BareKids vzniklo, protože samy máme malé děti a právě ony nás přivedly k barefoot botkám. U nás tak máte jistou, že botičky, které prodáváme, s klidným svědomím obouváme i vlastním dětem. Zároveň jsme Vám schopny z vlastní zkušenosti většinu botiček popsat a objektivně zhodnotit jejich výhody a nevýhody. Najdete u nás všechny hlavní české i zahraniční značky dětské barefoot obuvi: Anatomic, Beda boty, Bundgaard, Baby Bare Shoes, Fare Bare, Feelmax, Little Blue Lamb, Plae, Sole Runner, Zeazoo, atd atd.

Snažíme se, aby nákup u nás byl spíše příjemným zážitkem než stresovou situací jak pro dítě, tak rodiče. Dítě si u nás může pohrát v dětském koutku a rodič si dát při rozmýšlení osvěžující domácí limonádu, nebo domácí zákusek. Dítěti můžeme změřit nožku a poradíme s výběrem vhodného typu obuvi jak na širokou, tak úzkou nožku, vysoký nárt, úzkou patu aj.

Budeme rády, když se k nám zákazníci budou vracet a doporučovat náš obchod dál. Těšíme se na Vás, naše zákazníky, s pozdravem za BareKids,

 

Kačka a Štěpánka